Kurumsal

FULLFORM FİBERGLAS BETON YAPI ELEMANLARI

 

Firmamız Fullform Fiberglas Beton Yapı Elemanları Dek.Mob. Nak. İnş. Ve Tic. LTD. ŞTİ. 15 yılı aşkın süredir Yurt içi ve Yurt Dışı hizmet veren bir firmadır.

 

Kalite ve kadrosu ile  müşteri memnuniyetini sağlayarak  insan hayatına ve çevreye  çağdaş yapılar inşa etmeyi  temel çalışma olarak belirlemiştir. Bununla birlikte kısa zamanda sektörde prestij ve saygınlık sahibi olmuştur.

Günümüzde mimarlar, mühendisler ve müteahhitlerin istek, beklenti ve projelerini mümkün olan en yüksek kalite standartlarına ulaştırmayı hedefleyerek gerçekleştirmeye odaklanan firmamız, Precast Fiber Beton CTB (Cam Elyaf Takviyeli Beton)  , Precast Fiber Polyester CTP (Cam Elyaf Takviyeli Polyester), Alüminyum Doğrama, Fotosel Kapı, Hareketli Küpeşte Sistemleri(Giyotin) ve Alüminyum Giydirme Cepheyi, profesyonel ekibimiz ile fabrikamızda üretimini ve yerinde montajını gerçekleştirmektedir. 

Belirlenmiş stratejilerle kendi çalışma alanlarını sürekli geliştiren, sektörel fark yaratan, güvenilir saygın bir firma olmayı vizyon edinmiş, Kendi alanında butik bir yaklaşımla müşteri memnuniyetini hedefleyen, çağdaş, yenilikçi yaklaşımı ve güçlü iletişimi ile müşteri sadakatini sağlayarak verimliliği en üst seviyelere taşımak misyonumuz olmuştur.

% 100 kendi emeğimizi , patentimizi taşıyan bu Fullform ürünlerimiz Dünya da ve Türkiye’de tartışmasız segmentindeki tek üründür.

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi +90312 351 48 44  numaramızdan
arayabilirsiniz. Bize mesaj göndermek ve iletişim bilgilerimizi ulaşmak için aşağıda yer alan butona basınız.

Nasıl yardımcı olabiliriz? Canlı Destek